Kalender
Uudised
Läänela
Kontakt
Reglemendid ja vormid
Ajalugu ja tänapäev
Juhatus
Põhikiri
Läänela liikmed
Koosolekute protokollid
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Dokumendid
Varustuse ja atribuutika rent
Logod
Rekordid
Spordikoolid
Läänemaa Spordikool
Haapsalu Noorte Huvikeskus
Haapsalu Tennisekool
Haapsalu Purjespordikool
Haapsalu Jahtklubi Purjetamiskool
Koolinoored
Kontakt
Kalenderplaan
Reglemendid ja vormid (koolinoored)
Toetused laste ja noorte liikumisprojektidele
Koolid
Protokollid
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
Juhendid
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013-2014 kevad
2012
2011
Galerii
Võistlused
Raamatukogu
Spordileksikon
Kalender
Menu
Uudised
Läänela
Kontakt
Reglemendid ja vormid
Ajalugu ja tänapäev
Juhatus
Põhikiri
Läänela liikmed
Koosolekute protokollid
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Dokumendid
Varustuse ja atribuutika rent
Logod
Rekordid
Spordikoolid
Läänemaa Spordikool
Haapsalu Noorte Huvikeskus
Haapsalu Tennisekool
Haapsalu Purjespordikool
Haapsalu Jahtklubi Purjetamiskool
Koolinoored
Kontakt
Kalenderplaan
Reglemendid ja vormid (koolinoored)
Toetused laste ja noorte liikumisprojektidele
Koolid
Protokollid
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
Juhendid
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013-2014 kevad
2012
2011
Galerii
Võistlused
Raamatukogu
Spordileksikon
Kalender
Laskmise seeriavõistlus, märtsi etapp
Läänemaa meistrivõistlused ujumises
Läänemaa meistrivõistlused ujumises lastele ja noortele
Läänemaa meistrivõistlused võrkpallis meeskondadele, I etapp
Läänemaa meistrivõistlused saalijalgpallis, 4. etapp
Rannarootsi Läänemaa meistrivõistlused korvpallis, 5. voor
Lukumaadluse võistlused lastele ja noortele
Eesti Koolispordi Liidu MV laskmises
Martna XV lahtised meistrivõistlused kreeka-rooma ja naistemaadluses
Rannarootsi Läänemaa meistrivõistlused korvpallis, 4.voor
31. Ilmar Randma karikavõistlus
LÜKATUD SÜGISESSE! Rannarootsi Läänemaa meistrivõistlused korvpallis, poolfinaalid
EMSL Jõud mv laskmises
LÜKATUD SÜGISESSE!Rannarootsi Läänemaa meistrivõistlused korvpallis, veerandfinaalid
Eesti noorte meistrivõistlused laskmises
Haapsalu KJK hüppevõistlused – EI TOIMU
Haapsalu Kergejõustikuklubi hüppevõistlus
EDASI LÜKATUD! Läänemaa lahtised meistrivõistlused saalijalgpallis naiskondadele
Rannarootsi Läänemaa meistrivõistlused korvpallis, 6. voor
26. Palivere Miilijooks
Eesti C klassi meistrivõistlused laskmises
“Muna ja kana” laskmisvõistlus
LÜKATUD SÜGISESSE! Rannarootsi Läänemaa meistrivõistlused korvpallis, kohamängud
EDASI LÜKATUD! Läänemaa meistrivõistlused võrkpallis (naiskonnad)
EDASI LÜKATUD! Läänemaa meistrivõistlused lauatennises
Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
EI TOIMU! Läänemaa TV10 finaal
Hawaii Express E-Piim 17. Kullamaa rattamaraton
Fixus Marimetsa Kapp Palivere XIV rattamaraton
Läänemaa meistrivõistlused rannavõrkpalis 2020 (naiskonnad)
Läänemaa meistrivõistlused rannavõrkpallis (meeskonnad)
Läänemaa MV-d
Läänemaa meistrivõistlused kergejõustikus
Taebla suvevolle
EI TOIMU! Läänemaa Koolispordi Liidu meistrivõistlused kergejõustikus
Läänemaa meistrivõistlused jalgpallis naiskondadele
Viljandimaa lahtised MV golfis
Viking Line Eesti Ööjooks – Rakvere VIRTUAALJOOKS
Swedbank 18. lastejooks
Fixus Marimetsa Kapp Paf Vormsi VIII rattamaraton
« Eelmine lehekülg
Järgmine lehekülg »