Kalender
Uudised
Läänela
Kontakt
Reglemendid ja vormid
Ajalugu ja tänapäev
Juhatus
Põhikiri
Läänela liikmed
Koosolekute protokollid
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Dokumendid
Varustuse ja atribuutika rent
Logod
Rekordid
Spordikoolid
Läänemaa Spordikool
Haapsalu Noorte Huvikeskus
Haapsalu Tennisekool
Haapsalu Purjespordikool
Haapsalu Jahtklubi Purjetamiskool
Koolinoored
Kontakt
Kalenderplaan
Reglemendid ja vormid (koolinoored)
Toetused laste ja noorte liikumisprojektidele
Koolid
Protokollid
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
Juhendid
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013-2014 kevad
2012
2011
Galerii
Võistlused
Raamatukogu
Spordileksikon
Kalender
Menu
Uudised
Läänela
Kontakt
Reglemendid ja vormid
Ajalugu ja tänapäev
Juhatus
Põhikiri
Läänela liikmed
Koosolekute protokollid
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Dokumendid
Varustuse ja atribuutika rent
Logod
Rekordid
Spordikoolid
Läänemaa Spordikool
Haapsalu Noorte Huvikeskus
Haapsalu Tennisekool
Haapsalu Purjespordikool
Haapsalu Jahtklubi Purjetamiskool
Koolinoored
Kontakt
Kalenderplaan
Reglemendid ja vormid (koolinoored)
Toetused laste ja noorte liikumisprojektidele
Koolid
Protokollid
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
Juhendid
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013-2014 kevad
2012
2011
Galerii
Võistlused
Raamatukogu
Spordileksikon
Kalender
Discgolfi õppepäev Martna põhikoolis
Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus 2024
Läänemaa MV kergejõustikus
TV 10 olümpiastardi Läänemaa finaal
LÄÄNEMAA ORIENTEERUMISKOLMAPÄEVAKUD Valgevälja
Haapsalu XVIII Triatlon
Palivere nädalamängud 2024 #5
Palivere nädalamängud 2024 #2
Palivere nädalamängud 2024 #4
Palivere nädalamängud 2024 #3
Palivere nädalamängud 2024
35. Kullamaa maijooks
12. Noarootsi Elamusmaraton
Saku II liiga poolfinaal: Haapsalu Herilased vs TalTech/FENSTER
Esiliiga B 6.voor: Läänemaa JK – Viljandi JK Tulevik
Tipneri karikasarja 1/4 finaal: Läänemaa JK – Viimsi JK
Haapsalu Maanteejooks
Esiliiga B 5. voor: Läänemaa JK – Jõhvi FC Phoenix
Poiste U-18 Eesti meistrivõistluste IV finaalgrupi mängud võrkpallis
E-Piim 21. Kullamaa rattasõit
Ridala 28. Jüriöö jooks
Läänemaa meistrivõistlused võrkpallis (meeskonnad)
Läänemaa rahvaliiga segavolles (3M+3N)
Saku II liiga veerandfinaali 2. mäng: Haapsalu Herilased vs Keila Korvpallikool
Kullamaa 55. jüriöö jooks
Palivere miilijooks
Haapsalu 18. maanteejooks
Tüdrukute ja poiste U-20 Eesti meistrivõistlused võrkpallis
Tüdrukute ja poiste U-20 Eesti meistrivõistlused võrkpallis
Võrkpalli paaristurniir “Tagasi õue”
Segavolle turniir, 6. etapp
Taebla Suvevolle
Taebla Suvevolle
Taebla Suvevolle
Taebla Suvevolle
Taebla Suvevolle
Taebla Suvevolle
Taebla Suvevolle
XXXV Ilmar Randma nimelised KV laksmises
Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
« Eelmine lehekülg
Järgmine lehekülg »